top of page

KİMDİR RETRO KAFA?

40 yaşına merdiven dayamış, Babasından dayak korkusu ile Atari salonların gizli gizli oyun oynayarak büyümüş, 8Bit Teknolojisinden RTX teknolojisine uzanan Hybrid Gamer'ım. Yakın bir tarihe kadar, Retro Kafa youtube ve twitch kanallarında Retro Konseptli içerik üretimi yapıyordum. 
Şu anda, tamamı ile konsept konsol tasarımları yapıp dünyanın çeşitli ülkelerine satıyorum. Ayrıca Türkiye içerisinden ve İngiltere / Rusya da bulunan iş ortaklarım ile kurduğumuz depolarda ürünler toplayarak, sizlere çok arayıp bulamadığınız yada ülkemizde maalesef pek bulunmayan Oyun, aksesuar veya konsol gibi nesnelerin takipli kargo ile kapınıza kadar gönderilmesini sağlıyorum..
Yaptığım işlerin dışında bir Baba ve Eş olarak yaşantıma devam ediyorum.

NELER YAPABİLİRİZ?

18118710634216277.jpg

ÖZEL TASARIM KONSOL VE AKSESUAR

155581463db142deafe327d7c8ca32e1.jpg
NakiteCevir.png

ÖZEL ARADIĞINIZ ÜRÜNLERDE, SERVİS VEREBİLİRİM.

- ÇOK YAKINDA -
NAKİTE ÇEVİR

Eğitim almış bir sanatçı değilim; Ancak yaratıcılık için sadece eğitim de yetmiyor. Güzel yapabileceğime inandığım Özel Konsept Konsollar tasarlıyorum.

(ve evet çalışıyorlar :) )

Evet, bir nevi aracılık hizmeti. Sizin yerinize en uygun fiyatlı ürünleri bulsun, hepsini deposunda toplasın, sağlamca tek pakette bir araya getirsin ve size yollasın. İngiliz ve Rus Satıcılar ile pazarlığı da o yapsın. Siz, ürünleriniz gelene kadar sadece SABIR Gösterin :)

Likidasyon çalışmaları tamamlandığında, faaliyete girmesini planladığımız yeni hizmet; İlk aşamada belirli ürün gruplarında, elinizdeki ürünlerin kondisyonuna göre değerleme işlemi yapılıp, nakdi şekilde hemen alınması sistemi olacak.

bottom of page